سخنان آموزنده 6

انسان فقط پرسشهای را می شنود که قادر به یافتن پاسخی برای آنها است. ( نیچه )

پدر و مادر ناخواسته فرزند خویش را شبیه خود می کنند و نام " تربیت " را بر آن می گذارند. ( نیچه )

کسانی که سرانجام ، کامیاب می شوند ، آنهایی هستند که از تلاش نمی هراسند، آنان می دانند که شکست ، یکی از نتایج احتمالی تلاش است. ( زیگ زیگلار )

در جهان هیچ عیبی آدمی را شرمگین تر از آن نمی کند که دیگران دروغش را کشف کنند. ( فرانسیس بیکن )

هدف من از نگارش کتاب، آموختن مطالب تازه و جدید به شما نیست، بلکه هدف این است که شما را مجبور کند از آن چیزهایی که می دانید استفاده کرده و به ان عمل کنید. ( دیل کارنگی )

هرگونه بیماری در جسم، نشانه نوعی ناپاکی در ذهن است هرگز به علت پاکی و خوبی هایتان بیمارنمی شوید. بیماری نمایانگر بی قراری و ناآرامی ذهن است. ( کاترین پاندر )

اگر دوماه شیفته ی دیگران باشید، دوستان بیشتری به دست خواهید آورد، تا اینکه دو سال بکوشید دیگران را شیفته خود کنید. ( دیل گارنگی )

حتما کاری را انجام بدهید که از انجام آن ، هراس و پروا دارید.این شتابنده ترین و امن ترین روشی است که تاکنون برای چیرگی بر ترس کشف شده است. ( دیل کارنگی )

هر حرکتی که چیزی به وجود شما نیفزاید ، چیزی از آن خواهد کاست و حرکتی که اثرش خنثی باشد وجود ندارد. ( دیل کارنگی )

ما به این دلیل خسته می شویم که احساساتمان موجب تولید فشارهای عصبی در بدنمان می شود. ( دیل کارنگی )

کارخودت را به بهترین شکل انجام بده و سپس چتر کهنه ات را بالای سربگیر تا تو را از باران انتقادها در امان نگاه دارد. ( دیل کارنگی )

بهترین شکل خوش آمدگویی این است که درباره هرکس حرفی را به زبان بیاورید که او در مورد خود فکر می کند. ( ددیل کارنگی )

طبق نظریه روانشناسی فرد هر چقدر هم که دارای قدرت فکری بالای باشد قادر نخواهد بود که در یک زمان فکرش را متوجه دو موضوع کند. ( دیل کارنگی )

وقت خود را با کار پر کنید .آنان که دچار نگرانی هستند دارویی مناسب تر و ارزانتر از این برای مقابله با نگرانی نمی توانند بیابند.اگر خود را در کار غرق نکنید قطعا در غم و ناامیدی غرق خواهید شد. ( دیل کارنگی )

برنامه ریزی لزوما بدنیست ، اما عاشق شدن طبق برنامه دیوانگی محض است. ( وین دایر )

کاش میمردم و دوباره زنده می شدم و می دیدم که هیچ کس دور خانه اش دیوار نکشیده است. ( فروغ فرخزاد )

در انجام هر کاری ، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، که این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است. ( وین دایر )

تنها از خود گذشتگی برای دیگران، می توان جاودانه شد. ( حکیم ارد بزرگ

/ 3 نظر / 41 بازدید
قدیری

باسلام وتقدیروتشکراززحمات جنابعالی لطفا درلیست فرهیختگان اصلاح شود: محمدقدیری دانشجوی فوق لیسانس مهندسی مکانیک. فاطمه قدیری فارغ التحصیل رشته حقوق ووکیل پایه یک دادگستری. باتشکر./.

نظافت منزل

مرسی لذت بردم. منتظر مطالب بیشتر از شما هستم.